Sezonun Popüler Oje Renkleri Neler?

enkleri Neler?

Makyaj stillerinde olduğu gibi oje tercihlerinde de sık sık yeni akımlarla karşılaşıyoruz. Nail Art’ın hayatımıza dahil olmasının ardından tüm gözler tırnaklarımıza çevrilmiş durumda. Sezonluk renk trendlerinin dışında kalmamak adına yazımıza göz atmanızı tavsiye ederim.

Geçtiğimiz kışı nude’un ve asla modası geçmeyen siyahın hakimiyeti ile tamamlamanın ardından yazın gelmesiyle hayatımız gibi tırnaklarımız da renklenmişti. Maviler, morlar, sarılar aynı anda tırnaklarımızı süslerken Nail Art akımının da etkisiyle neredeyse tüm renkler aynı tırnakta toplandı. Havaların soğumasıyla modumuz biraz düşse de tırnaklarımızın ahengiyle yaşamımıza canlılık katmanın şifresini çözmüş durumdayız.

Bu Kış Çok Moda

Tek ve tekdüze renkler bu kış oldukça demode. Bunun yerine birkaç farklı hatta kontrast rengi tırnaklarda buluşturmak bu sezonun trendlerinden. Özellikle yaldızlı pastel tonlarla sağlanan göz alıcı efekt tüm dikkatleri üzerinize toplayabilir. Gold ve metalik gri ile oluşturacağınız kusursuz görüntüyü cila ile tamamlayarak ışıltının etkisini yoğunlaştırabilirsiniz.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara