Nail Art Tırnak Süsleme Sanatı Nedir

Her detayda güzelliğini öne çıkarmak isteyen kadınlar, çıtayı oldukça yukarı taşıyor ve tırnaklarının sadece bakımlı olmasıyla yetinmeyip onlarla tam anlamıyla sanat yaratıyor.

Tırnakların; çeşitli materyallerle, desenlerle, göz alıcı renkler ve figürlerle süslenmesi sanatı olarak son yıllarda öne çıkan ve tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de popülaritesi günden güne artan Nail Art, gündelik yaşamında dikkat çekici tırnaklara sahip olmak isteyen kadınların ilgi odağında.

Nail Art’ta farklı renklerde oje ve akrilik boyaların kullanılmasının yanı sıra; taşlar, boncuklar, su transferli sticker’lar, pullar, simler gibi farklı malzemeler de kullanılabiliyor.

Tasarımınızı hayata geçirmek için tırnağa doğrudan oje transferi sağlayan baskı plakaları, hazır sticker’lar işinizi oldukça kolaylaştırsa da fırçalar yardımıyla hayal ettiğiniz motifi tırnağınıza işleyerek de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Işıltıyı sevenler için farklı renk ve ebatlarda taşlar, kadife ve chrome tozları göz alıcı tırnaklar yaratmanızı sağlayabilir. Nail Art için hayal gücünüzün sınırlarını zorlayıp istediğiniz materyali kullanarak özgün tasarımlar oluşturabilirsiniz.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara