Protez Tırnak Akademi

Protez Tırnak Eğitimi

 • Protez tırnak eğitimi : 4 gün- 30 saatlik bir eğitimdir. Kurum MEB onaylı sertifikalıdır. Canlı model uygulama ağırlıklı bir eğitimdir.
 • Birebir eğitim niteliğinde Max 4 kişilik eğitim verilmektedir.

Protez Tırnak Eğitim İçeriği;

 • HİJYEN
 • MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
 • TIRNAK ANATOMİSİ
 • TIRNAK HASTALIKLARI
 • TEMEL TIRNAK ŞEKİLLENDİRME ( KARE, OVAL, BADEM, STİLETTO, BALERİN )
 • EKİPMAN TANIMA  VE KULLANIM TEKNİKLERİ
 • KURU MANİKÜR
 • ŞABLON YÖNTEMİ
 • TİPS YÖNTEMİ
 • JEL GÜÇLENDİRME YÖNTEMİ
 • ÜST FORM YÖNTEMİ
 • DOĞRU TÖRPÜLEME YÖNTEMLERİ
 • KALICI OJE UYGULAMA YÖNTEMİ
 • KALICI OJE ÇIKARMA İŞLEMİ
 • PROTEZ TIRNAK BAKIM İŞLEMİ
 • PROTEZ TIRNAK ÇIKARMA İŞLEMİ
 • TEMEL NAİL ART UYGULAMALARI ( Ombre, taş, folyo, pigment )
 • CANLI MODEL UYGULAMALARI

Protez Tırnak Eğitimi ve Tırnak Süsleme Kursu 

Protez tırnak eğitimi ve tırnak süsleme kursu? Alanı, günümüzde oldukça ilgi gören bir alan haline gelmiştir. Bunun nedeni ise hem sıklıkla pek çok kişinin yaptırması hem de kullanışlı olmasından kaynaklanıyor. Bu alanda eğitim almak için salonumuzdan hizmet alabilirsiniz. Sizlere bu alanda profesyonel bir eğitim veriyoruz.

Protez tırnak eğitimi, hassasiyetle öğrenilmesi gereken bir alandır. Yapımı aşamalı olan bu işlem, incelikli bir işlemdir. Bu yüzden de doğru bir eğitim almak çok önemlidir. Salonumuz bu alanda sizlere en profesyonel kişilerle hizmet sunuyor. Adaylar için verdiğimiz eğitim, en kusursuz şekilde öğretiliyor. Bu yüzden güvenle firmamızdan kurs alabilirsiniz.

Protez Tırnak Eğitimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Protez tırnak eğitimi ve tırnak süsleme kursu hakkında, belli başlı bilinmesi gereken bazı noktalar vardır. Kurumumuzun amacı, bu eğitimde dünya trendlerini yakalayan, ileri düzeyde teknikleri öğrenen, profesyonel kişiler yetiştirmektir. Bu konuda salonumuz alacağınız hizmet sonucu, alanında en iyi hizmeti veren bir tırnak tasarım uzmanı olabilirsiniz. 

 • Eğitim süresi boyunca tüm adaylar için ayrı ayrı ekipman kullanımı söz konusudur. 
 • Her ekipman firmamız tarafından sizler için özenle hazırlanır. 
 • Eğitimin süreci uzun ya da yoğun tempo ile daha kısa tutulabilir. 
 • Eğitimi tamamlayan tüm adayların, MEB onaylı sertifika için sınava girme hakkı bulunur. 

Tüm bu konular, bu eğitimi almak isteyen kişilerin bilmesi gereken hususlardır. Salonumuz bu alanda sizlere profesyonel olmanız için bir hizmet sunuyor. Ayrıca eğitim sonunda girdiğiniz sınavda MEB onaylı protez tırnak uzmanı sertifika alınıyor. Bu sertifika sayesinde artık dilediğiniz güzellik salonunda tırnak uzmanı olarak çalışmanız mümkün hale geliyor. 

Ayrıca bu eğitimin sonucunda alanında başarılı bir uzman olmanız mümkün hale geliyor. 

Canlı Model Uygulamaları 

Protez tırnak eğitiminde, uzmanlar eşliğinde canlı model Uygulaması da yapıyoruz. Böylelikle canlı şekilde uygulanma öğretilmiş oluyor.  Ayrıca hem canlı model hem de yapay modeller üzerinde eğitim vermeye devam ediyoruz. Uygulamalı eğitimimiz sayesinde en iyi şekilde protez tırnak ve süsleme eğitimini almış oluyorsunuz. Kısa süre içinde bu kursu alarak, hayal ettiğiniz protez tırnak uzmanlığı mesleğine sahip olmanız mümkün oluyor. Adaylara, tüm teknikleri, manikür, süsleme gibi alanları öğretiyoruz.

Bu alanlarda, canlı model ile çok daha detaylı şekilde öğrenmek mümkün hale geliyor. Uygulamalı bir kurs süreci, adayların alanında en iyi şekilde eğitim almalarını sağlıyor. Bu konuda verdiğimiz profesyonel eğitimde amacımız, işini en iyi şekilde yapan bir uzman olmanızı sağlamadır. 

Protez tırnak eğitim süresi ise on gün gibi bir sürede detaylı şekilde tamamlanır. Ayrıca bu süreyi dilerseniz hızlandırmanız da mümkündür. Kurs Olarak, sizlere en makul sürelerde en detaylı eğitimi sunuyoruz. Bu eğitim sayesinde hayalinizdeki meslekte, en sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz. Bu yüzden de temel adımı, firmamızdan alacağınız kursla yapmak sizi ileri düzeyde başarıya taşıyacaktır. 

 

Protez Tırnak Kursunun İçeriği Nelerdir? 

Protez tırnak eğitimi ve tırnak süsleme kursu içeriğinde başarılı uygulama eğitimleri mevcuttur.  Günümüzde protez tırnak, en sık tercih edilen uygulamalardan biri haline gelmiştir. Bunun nedeni ise protez tırnakların, elleri oldukça bakımlı ve estetik göstermesinden kaynaklanıyor. 

Protez tırnak, kendi içinde tırnak süsleme alanı ile birleştirildiğinde ortaya oldukça estetik işlemler çıkıyor. Görsel açıdan oldukça hoş bir görünüm elde edilir. Ayrıca tırnakta sorun varsa da bu başarılı işlemden sonra bu sorun giderilmiş olunur. Sorunların anlaşılmadığı, muazzam güzellikte tırnaklar ortaya çıkar. Bu alanda uzman olarak, oldukça güzel bir hizmet sunmanız mümkündür. Firmamız bu eğitimle sizleri alanında en iyi yapmak için profesyonel bir eğitim sunmaya devam ediyor. 

Eğitimlerimiz tamamen güncel şekilde veriliyor. Günümüz trendine uygun olacak bir eğitim sunuyoruz. Tırnak yapılacak olan elin anatomik yapısı, tırnağın şekli, fizyolojik yapı gibi alanlara nasıl dikkat edilmesi gerektiğini de anlatıyoruz. Bu konularda yanlış bilgi uygulaması, olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden de sizlere detaylı bir anlatım sağlıyoruz. 

Elin anatomik yapısına göre bir teknik uygulandığı için doğru bir tırnak yapımı çok önemlidir. Bu yüzden de size bu detayları en incelikli şekilde anlayarak ve göstererek bir eğitim veriyoruz. 

 

Protez Tırnak Eğitimi Tamamlandıktan Sonra Çalışma Alanları 

Protez tırnak eğitimi tamamlandıktan sonra çalışma alanı oldukça önemlidir. Güzellik salonları ve kuaförler başta olmak üzere pek çok alanda çalışma imkânı bulunur. 

Ayrıca kozmetik ürün satışı bulunan merkezler, otellerin termal sağlık merkezleri, spa merkezi, oyunculuk ve cast ajansı gibi alanlarda da çalışmak mümkündür. Firmamız aracılığıyla alacağınız sertifika sayesinde kolaylıkla iş bulmanız mümkündür. Bu konuda profesyonel olarak hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca kamusal alanlarda bulunan güzellik merkezlerinde de hizmet verebilirsiniz. Sertifika ile uzmanlığınızı kanıtlamış oluyorsunuz. Böylece bu alanda iş bularak, kendinizi geliştirmeniz çok daha kolay bir hale geliyor. 

 

Protez Tırnak İşlemi Kimlere Yapılır? 

Protez tırnak işlemi kimlere yapılır sorusu, pek çok kişinin merak ettiği bir sorudur. Protez tırnak, özellikle tırnak yemek alışkanlığı olan, tırnakları geç uzayan ve biçimsiz olan kişiler için sıklıkla uygulanır. Bunun dışında estetik görünüme önem veren herkes için uygulanan bir işlemdir. Bu işlem sonucunda, tırnakların çok şık görünmesi mümkündür. Ayrıca özellikle özel günler için de protez tırnak sıklıkla tercih ediliyor. 

Protez tırnak uygulamadan önce tırnak yapısı belirlenir. Daha sonra kişinin tırnak yalısına uygun olan teknik belirlenir. Doğru teknik uygulandığı zaman kişinin tırnak yapısı zarar görmez.

Protez tırnak uygulaması, doğal ve zarar vermeyen bir uygulamadır. Bu yüzden güvenle doğru uzmana yaptırılabilir. Tırnak yeme hastalığı olanlar, bu işlemi yaptırdıktan sonra bu hastalıktan kurtulmuş olur. Bu açıdan çok avantajlı bir hizmettir. 

 

Protez Tırnak Çıkarma İşlemi 

Protez tırnak çıkarma işlemi, kişinin isteğine bağlı olabilir. Kişinin isteği üzerine pratik ve kolay şekilde protez tırnağı çıkarmak mümkündür. Fakat bu konuda da farklı teknikler uygulanabilir. Bu yüzden doğru bir uygulama ile kimyasal ve zarar veren maddeler kullanmadan protez tırnak çıkarılır. 

Alanında uzman biri ile kolaylıkla protez tırnaklar çıkarılabilir. Pratik bir işlemdir. Hem akrilik hem de jel tırnaklar, ana tırnağa zarar vermeden kolayca çıkarılır. 

 

Protez Tırnak Türleri 

Protez tırnaklarda pek çok farkı tür bulunabilir. Jel tırnak buna verilecek bir örnektir.  Jel tırnak uygulaması, kişinin tırnak yapısına göre yapılan bir işlemdir. Tırnaklar şablon ile uzatılarak ya da bir tips takılarak istenilen uzunluğa getirilir. Özünde en üst düzey teknoloji olan bir reçinedir. Özellikle Avrupa ülkelerinde sıklıkla tercih edilir. Ayrıca bu işlemin başarılı şekilde yapılması için yüksek ışık oranına ihtiyaç duyulur. 

Bunun dışında akrilik tırnak uygulaması da sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntemde kendiliğinden donar bir tekniktir. Malzeme yapısı likit ve tozdan oluşur. Akrilik tekniği, tüm teknikler arasında en dayanıklı ve esnek olan tekniktir. Bu yüzden de en sık çok uzun tırnaklarda ve ayak tırnaklarında tercih edilen bir yöntemdir. Yöntemde esneklik olduğu için kırılma gibi bir durumlarla karşılaşma yaşanmaz. 

Bu tekniklerin dışında dipping tırnak uygulaması da sıklıkla tercih ediliyor. Son dönemde ön plana çıkan bu yöntemde doğal tırnak güçlendirme ve tips sistemi kullanılır. 

Fakat en sık akrilik ve jel tırnak kullanılır. Bu modeller pek çok kişinin başlıca tercihi oluyor. Ayrıca kişinin el ve tırnak yapısı da bu tekniklerden hangisinin uygulanacağında belirleyici olur. 

 

Akrilik Tırnak Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Akrilik tırnaklar, genelde yenmiş ve çok kısa tırnaklar üzerinde oldukça başarılı bir etki sağlar. Jel tırnağa oranla çok daha kalıcıdır. Uv ışınına gerek kalmadan, hava ile temasla kuruması sağlanır. Olası bir tırnak kırılma ihtimaline karşı kısa süre içinde düzeltme durumu mümkündür. Doğal tırnak görünümü seven kişiler için en ideal uygulama yöntemidir. Fakat akrilik tırnak mutlaka uzman kişilere yaptırılmısı gerekir.

Aksi takdirde kalın ve doğal görünmeyen bir durum ortaya çıkabilir. Çünkü malzeme kullanımı zordur. Ayrıca oldukça keskin bir kokuya sahiptir. Bu yüzden yapım esnasında bu koku net şekilde hissedilir. Ayrıca alanında uzman kişiler tarafından yapılmadığı sürece rahatsız edici akrilik tırnak oluşabilir. Bu yüzden bu konularda mutlaka uzman kişilerden hizmet almak da fayda var. 

 

Jel Tırnak Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Jel tırnak da bir diğer yöntem olduğu için pek çok kişi bu yöntemin zararlı olup olmadığını merak ediyor. Jel tırnağın, bilinenin aksine hiçbir zararı yoktur. Protez tırnak jel tekniği, hiçbir şekilde zarar vermez. Zarar verme boyutu sadece yanlış kişilere yaptırıldığı zaman ortaya çıkabilir.

Elektrikli törpüyü yanlış kullanan, uzman olmayan kişilere yaptırıldığı takdirde zararı olabilir. Bu yüzden sertifika sahibi uzman kişilere bu işlemi yaptırmak doğru olur. Bunların dışında jel tırnak güzel bir görünüm ortaya çıkaran ve zararı olmayan bir işlemdir. Jel tırnak da görünüm olarak, doğal durabilen, kullanımı kolay ve pek çok kişiye uygulanan bir tekniktir. 

 

Tırnak Süsleme Kursuna Neler Dahildir?

Protez tırnak eğitimi ve tırnak süsleme kursu protez ile tırnağın süsleme işini birleştiren, ortaya oldukça hoş görünüm çıkaran bir iştir.  Tırnak süsleme işini başarılı şekilde öğrenmek için firmamız sizlere her zaman uzman kişiler eşliğinde bir eğitim sunuyor.

Tırnak süsleme, oldukça ince ve hassasiyet isteyen bir iştir. Bu yüzden eğitim esnasında sizlere kusursuz, detaylı bir eğitim sunuyoruz.  Tırnak süsleme uygulaması, hem ülkemizde hem de Avrupa’da oldukça yaygın bir işlemdir. 

Protez tırnak zaten tırnaklara oldukça hoş bir görünüm kazandırır. Bunun üzerine bir de süsleme yapmak oldukça hoş olacaktır. Bu süslemeler kişilerin zevkine göre yapılır. Farklı renk ve desenlerde, sade renklerde gibi süsleme seçimleri yapılabilir. Bu işlemde protez tırnak işlemine dahil olduğu için yine LED cihaz kullanımı yapılır. 

Tırnak süsleme kursu boyunca kullanacağınız tüm malzemeler, kursumuz tarafından karşılanır. Son tek ürünlerimizle, oldukça başarılı bir öğrenim sürecinden geçmeniz mümkündür. Tüm malzemeler, uzmanlarımız tarafından özenle hazırlanır. Daha sonra sizler eğitim alırken, sizlere her konu detaylı şekilde anlatılır. Böylece protez tırnak ve süsleme işleminin birlikte nasıl olacağı öğretilir. Bu konuda en ince ayrıntısına kadar sorunsuz bir öğrenimden geçeceğinizden emin olabilirsiniz. 

Tüm bu işlemler, dünyanın ya da Türkiye’nin neresinde olursanız olun ciddi bir maddi kaynak sağlayacak işlemlerdir. Bu yüzden kurstan sonra, profesyonel bir uzman Olmak için adım atılır. Sonrasında bu alanda profesyonel olarak maddi kaynak sağlamak mümkündür. 

Hayallerinize, firmamızdan kurs alarak, kısa süre içinde kavuşabilirsiniz. Bunun için sizlere her zaman destek oluyoruz. Kurs sürecimiz devam ediyor. 

 

Protez Tırnak Eğitiminin İçeriğinde Neler Bulunuyor? 

Protez tırnak eğitimi ve tırnak süsleme kursu alanı, sizlere pek çok konuda öğrenim sağlıyor. Bu alanda eğitim verirken tüm aşamalara oldukça özen gösteriyoruz. Öncelikle tırnağın anatomik yapısı belirlenir. Daha sonra tırnak şekilleri ve tırnak hastalıkları da belirlenir. Sonrasında tırnak takma aşaması öğretilir. Bu sistemde ise jel ve akrilik tırnak uygulamaları öğretilir. Daha sonra ise kaynak tırnak uygulaması öğretilir.

Protez işlemi bittikten sonra ise tırnağı süsleme aşamasına geçilir. Sizlere bu işlemlerin eğitimi verilirken, hem canlı şekilde hem de diğer model örnekleri ile öğretilir. Daha sonra ise ıslak ya da kuru manikür işlemi uygulanır. Gereken el bakımı yapılır. Tüm bu işlemler, detaylı şekilde öğretilir. 

Gerçek bir uygulama esnasında ise bu işlemlerin sonucunda harika estetik görüntüler ortaya çıkar. Ayrıca sizlere tırnak yeme hastalığı olan kişiler için de nasıl işlemler uygulayacağınız öğretilir. Eğitimlerin sonucunda gireceğiniz sınavda, başarılı Olarak sertifika alabilirsiniz. Bu sertifika sonucunda ise artık tırnak konusunda uzman oluyorsunuz. 

Bu alanda meslek sahibi olmak günümüzde herkesin tercih ettiği bir durum haline gelmiştir. Bu yüzden de firmamız sizlere en profesyonel şekilde uzmanlık eğitimi vermeye devam ediyor. 

 

Protez Tırnak Uzmanlığı Neden Tercih Edilmeli?

Bir alanda uzmanlaşmak istendiği zaman, bu alanın hem güzel bir maddi kaynak sağlaması hem de zevkli olmasına dikkat edilir. Protez tırnak ve süsleme alanı, hem ciddi bir ekonomik getirisi olan hem de çok zevkli bir alandır. 

Tırnaklara protez uygulama yapmak, çok zevkli bir iştir. Üzerine yapılacak olan süslemelerde, farklı desenlerde olabilir. Bu desenlere kişiyle birlikte karar verilir. Ortaya çıkan sonuç olumlu olduğunda hem yatıran hem de uzman olan kişiyi çok iyi hissettirir. Ayrıca pek çok güzellik salonu ve kuaförde çalışma imkânı sayesinde iş alanı oldukça fazla olan bir meslektir. 

 

Protez Tırnak Uzmanın Mesleğinde Nasıl İlerler?

Mesleği icra ederken, hem başarılı olmak hem de güzel tırnaklar ortaya çıkarmak önemlidir. Karşı tarafı memnun ederek meslekte her geçen gün daha da ilerlemek mümkündür. Ayrıca bu meslek icra edilirken, dünya trendlerini sürekli takip etmek de fayda var. Böylece en yeni ve modern olan tırnak modellerini uygulamak mümkün olur. Her geçen gün bu alanda daha da profesyonel olmak, başarıyı artıran bir durumdur.

Bu başarılar zaman içinde arttığı zaman çok daha geniş bir kitleye de ulaşım sağlanabilir. Belki dünyaya açılmak da mümkündür. Bu meslekte en iyi şekilde ilerlemek ve başarılı bir eğitim süreci için firmamızı tercih etmeniz, size pek çok avantaj sağlar. 

 

Protez Tırnak Eğitiminde Eğitimin Verildiği Alan 

Salonumuz, bu eğitimi sizlere sunarken belirli noktalara çok dikkat eder.  Öncelikle, eğitimin verildiği alan oldukça hijyeniktir. Tamamen dezenfekte edilmiş ortamlarda, başarılı bir eğitim hizmeti sunuyoruz. 

Hijyen bakımından, her bir adayın kullandığı malzemeler birbirinden farklıdır. Bu malzemeleri her zaman en kaliteli ve son teknoloji ürünler arasından seçiyoruz. Böylece sizlerin, en başarılı şekilde bir tırnak eğitimi almanızı sağlıyoruz. 

Ayrıca adaylarımıza öğretilen eğitimde, her zaman en modern ve trend tırnak modelleri öğretiyoruz. Hangi aşamalarla, nasıl bir protez tırnak yapılması gerektiğini en detaylı hali ile anlatıyoruz. 

Bu işlemler, uzman kişiler tarafından öğretiliyor. Amacımız herkesin hayal ettiği bu mesleği, en başarılı şekilde öğrenmelerini sağlamaktır. Sonucunda başarılı bir protez tırnak süsleme uzmanı olmanız için sizlere en iyi eğitimi sunuyoruz. 

Firmamız hijyen, doğru teknikler, elin yapısının belirlenmesi gibi alanlarda en başarılı eğitim hizmetini sağlıyor. 

 

Protez Tırnak Uzmanı Olduktan Sonra Neler Yapılabilir? 

Protez tırnak ve süsleme konusunda uzman olup sertifika aldıktan sonra bu alanda kişisel gelişime önem vermek gerekir. Ayrıca belirli bir hedef belirleyerek, bu alanda ilerlemek doğru olacaktır. 

Her geçen gün ilerleyen bu alanda, farklı tırnak desenleri ve renklerini takip etmek önemlidir. Kalp desenli, noktalı, farklı renkli, sade renkli gibi birbirinden farklı tırnak modellerini uygulayabilirsiniz. Her müşterinin isteği farklı olabilir. Çeşitli desenlerde bu tırnağı yapabilmek önemlidir. 

 

Doğru Teknik Nasıl Uygulanır?

Kişinin el yapısı belirlenerek, doğru tekniğin uygulanması çok önemlidir. Her insanın el ve tırnak yapısı birbirinden farkı olabilir. Bu noktalara dikkat etmekte fayda var. Çalışmaya başladıktan sonra bu konularda en iyi hizmeti sunmak, karşıdaki kişiyi ve çalışılan firmayı memnun edecektir. Böylece her geçen gün bu alanda profesyonel olarak, yolunuza devam etmeniz mümkündür. 

 

Protez Tırnak Eğitiminde Neden Salonumuzu Tercih Etmelisiniz? 

Salonumuz, bu eğitimi sizlere sunarken, her zaman alanında profesyonel olan kişilerle birlikte hizmet verir. Protez tırnak konusunda en detaylı şekilde hizmet veren, alanında uzman olan kişilerden eğitim alırsınız. 

Ayrıca eğitim alanımız hijyen ve mekanın ferahlığı açısından oldukça müsait bir alanda verilir. Kullanılan malzemeler her zaman en üst kalitede sizlere sunulur. Her bir malzeme sizler için özenle hazırlanır. Bu başarılı eğitimin sonucunda başarılı bir tırnak uzmanı olmanız mümkündür. Ayrıca alacağınız MEB onaylı sertifika ile bu alanda hizmet veren firmalarda kolaylıkla iş bulmanız mümkündür. 

 

Protez Tırnak Eğitimi Neye Yarar?

En kaliteli güzellik salonlarında, en nezih ortamlarda bu alanda hizmet veren bir uzman olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kurumumuzdan bu muazzam eğitimi almak olacaktır. Sonunda gireceğiniz sınavla birlikte alacağınız sertifika ile artık hayalinizdeki mesleğe kavuşabilirsiniz. 

Pek çok kişi, bu zevkli alanda hizmet vermeyi ister. Hem yaparken mutlu eden, hem de bir o kadar zevk veren bir iştir. Ayrıca müşterilerin memnun olması da sizin, bu alanda kendinizi ispatlamanıza yardımcı olur. Bunun için de size öğrettiğimiz tüm teknikleri incelikli şekilde uygulamanız mümkündür. 

 

Protez Tırnak ve Sosyal Medyadaki Önemi 

Protez tırnak, artık günümüzde oldukça popüler bir hale gelmiştir. Tüm dünya çapında ilgi gören, herkes tarafından beğenilen bir alandır. Hem tırnağın süslenmesi hem de protez olması ile ortaya çok estetik el ve tırnaklar çıkar. 

Firmamızın amacı bu kadar trend olan bir alanda uzman olmak isteyen kişilere yardımcı olmadır. Bu eğitim konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Her zaman alanında en profesyonel kişilerle bir eğitim hizmeti sunuyoruz. Öğrenim esnasında, sizlere en ince detaylara kadar anlatıyoruz. Sırasıyla uygulayacağınız tüm teknikler anlatılıyor. Böylece kursun sonunda, başarılı bir uzman oluyorsunuz. 

 

Yapılan Protez Tırnaklar Sosyal Medyada Paylaşılabilir mi?

Tamamen eğitim süreci bittikten sonra yaptığınız protez tırnakları, sosyal medya üzerinden de paylaşabilirsiniz. Böylece daha büyük ve ciddi bir kitleye ulaşarak, uzmanlığınızı daha da duyurmuş olursunuz. Başarınız her geçen gün daha da artar. 

Ayrıca tırnak süsleme konusunda da farklı desenler tasarlamanız mümkündür. Birbirinden farklı renkleri bir araya getirerek, oldukça hoş tırnak desenleri ortaya çıkarabilirsiniz. Bu konuda hayal gücünüzü kullanarak muazzam desenler tasarlayabilirsiniz. 

Ayrıca protez tırnak yapacağınız kişilerin el yapısına göre bir teknik uygulanır. Bu teknikler uygulanırken dikkatli ve doğru bir uygulama yapmak gerekir. Sonucunda olumsuz durumlarla karşılamamak için bu konuda hassas davranmak da fayda vardır. 

 

Protez Tırnak Eğitimi Almak İçin Gerekli Koşullar Nelerdir? 

Protez tırnak eğitimi almak için belirli koşullara sahip olmak yeterlidir. İlkokul mezunu olmak yani okuma yazma bilmek bu konuda yeterli olacaktır. 

Dilediğiniz gibi bu eğitimi salonumuzdan alabilirsiniz. Bu konuda başka bir şart aranmıyor. Adaylarımızı hayallerine kavuşturmak için kusursuz eğitim vermeye her zaman devam ediyoruz. 

Salonumuz, bu mesleği yapmak isteyen kişilere her zaman destek oluyor. Bu yolda firmamızdan eğitim alarak, en doğru başlangıcı yapmanız mümkündür. Daha sonrasında ise atacağınız doğru adımlarla, Profesyonel bir protez ve süsleme tırnak uzmanı olmanız mümkündür. 

 

Protez Tırnak ve Tırnak Süsleme Fiyatları 

Protez tırnak ve tırnak süsleme kursu olarak hem eğitim hem de tırnağın yapımı ile ilgili sürekli fiyat konusu merak ediliyor. Protez tırnaklarda, kişinin istediği tırnağın deseni, süslemesi ve modeline gire fiyatlar değişiyor. Bu yüzden net bir fiyat söylemek yanlış olur. 

Eğitim konusunda ise daha yavaş ya da hızlandırılmış bir eğitim alabilirsiniz. Bu yüzden de fiyatlar farkı olabilir. Firmamızdan bu konuda detaylı bilgi almanız mümkündür. 

 

Protez Tırnak ve Tırnak Süsleme İşlemleri Ne Zaman Tercih Edilir?

Protez tırnak önceki zamanlarda sadece özel günlerde tercih ediliyordu. Fakat günümüzde artık günlük yaşamda da herkesin başlıca tercihi haline gelmiştir. Bu yüzden de artık herkes sosyal yaşamında protez tırnağı kullanıyor. 

Fakat kullanılan alana göre bir tırnak seçimi yapılır. Günlük yaşamda daha soft renkler ve daha kısa boylar tercih ediliyor. Özel günler için de daha renkli, desenli ve uzun boylar tercih ediliyor. Böylece hem ortama uygun hem de şık tırnaklara sahip olmak mümkün oluyor. Bu yüzden artık protez ve süslü tırnaklar her kadının başlıca tercihi haline geldi. 

 

Kimler Protez Tırnak Yaptırır?

Ayrıca özellikle tırnak yeme rahatsızlığı olan kişiler, protez tırnak yaptırmayı tercih ediyor. Bu yüzden de tırnak uzmanı olmak, bu önü açık alan için oldukça mantıklı bir tercih olur. 

Bazı insanların, tırnakları oldukça geç uzuyor. Fazla kısa ve kırılan tırnaklarda bakımlı görünmediği için pek çok kişi bu durumdan rahatsız oluyor. Böyle zamanlarda da protez tırnak yaptırmak, doğru bir tercih oluyor. Bu yüzden dileyen ve tırnak rahatsızlığı olan ve olmayan herkese bu uygulama yapılması mümkündür. 

 

Protez Tırnak ve Tırnak Süsleme Kursu Sonrası Nelere Dikkat Edilir? 

Firmamızdan bu eğitimi aldıktan sonra belirli konulara dikkat ederek, alanında en profesyonel hizmeti veren bir uzman olabilirsiniz. 

Bu alanda hizmet verseniz de vermezseniz de kişisel gelişime her zaman özen göstermek gerekir. Böylece bilgileriniz her zaman taze kalmaya devam eder. Ayrıca özellikle internet üzerinden yeni çıkan modelleri sürekli takip etmeniz doğru olur.

Yeni desenler, yeni tasarımlar üreterek kendinizi bu alanda oldukça ilerlemiş bir pozisyona getirmeniz mümkündür. Hayal gücünüzü kullanmanız, sizlere fayda sağlar. Ayrıca çevrenizde gördüğünüz her şeyden bu konuda ilham alabilirsiniz. 

Protez Tırnakların Önemi Nedir?

Protez tırnaklar, elleri her zaman çok bakımlı bir duruma getirir. Bu yüzden de herkesin gözdesi olan bir işlemdir. Bu işlemi uygularken, salonumuzdan aldığınız kursta öğrendiğiniz teknikleri uygulayabilirsiniz. Doğru tekniklerle, çok hoş tırnaklar ortaya çıkarmanız mümkündür. Ayrıca kurs bittikten sonra öncelikle kendinize belirli bir hedef belirlenmeniz doğru olur. Planlı hareket ederek bu alanda en iyi şekilde ilerlemeniz mümkündür. 

Zaman içinde çok daha ilerleyerek, protez tırnakta dünya çapında bir uzman olabilirsiniz. Hayallerinize kavuşmak için firmamızdan eğitim alarak, ilk adımı atabilirsiniz. Devamında ise harika bir ilerleme söz konusu olacaktır. Kurumumuz en profesyonel eğitimle, adayları alanında uzman yapabilmek için çalışmaya devam ediyor. 

Tıkla Ara